AnuWay Teraapiatuba

Access Bars®

Kas Sulle meeldiks luua oma elu selliselt, nagu Sina seda soovid, mängleva kergusega ja lõbutsedes? Kas Sulle meeldiks omaks võtta see, et KÕIK on päriselt võimalik ja Sul on võime kõike muuta? Barsi seans on nagu ajuhügieen, puhastab kõik mitte vajaliku. Levinum tagasiside peale Access Bars® sessiooni on kergus, sügav lõõgastumine ja kohalolu.

Barsid on peas asuvad 32 energiapunkti ehk barsi, kuhu on salvestatud kõikide Sinu mõtete, uskumuste, otsuste, emotsioonide ja vaatenurkade elektromagnetilised komponendid. Nende energiapunktide õrna puudutamisega hakkab see elektromagnetiline laeng hajuma ning vabastatakse kergelt ja ilma igasuguse pingutuseta kõik, mis ei luba Sul olla vastuvõtmises, alateadlikud uskumused ja piirangud lahustatakse ning energia saab hakata vabalt voolama. Bars puhastab piirangud meie kehast ja erinevatest eluvaldkondadest nagu raha, vanus, seksuaalsus, tervenemine, loovus, teadlikkus ja palju muud. Kuidas oleks omada vabadust kõikides nendes valdkondades?

Oled südamest oodatud Access Bars® seansile!

Hea teada! Peale Barsi seanssi võivad  ilmneda mõningased sümptomid 
  • Unisus, lühiajaline uimasus või hoopis mõnus energia tõus
  • Peavalu, siis helista mulle ja ma aitan neist vabaneda.(tavaliselt vedeliku vähesest tarbimisest)
  • Vajadus rohkem juua vett, sobib ka Coca Cola, et taastada energia varusid ning soovitan süüa midagi magusat ja soolast korraga.
  • Emotsionaalne vabanemine – naer ja nutt
NB! Sümptomid viitavad sellele, et keha on hakanud  tööle, muutumine ja tervenemisprotsess on alanud. Ole lihtsalt oma keha vastu leebe ja tänulik!