AnuWay Teraapiatuba

Koolitused/ Retriidid

Kallis Hing,
Sellel suvel korraldame kaks laagrit koos Carmiola De Santuraga ja sul on võimalus nendest mõlemast veel osa saada.
 
Esimene võimas retriit “Müstiline teekond naiselikku väesse” toimub 31.Mai kuni 02. Juuni.
Sinus on peidus meeletu naiselikkuse vägi aga ehk pole sa saanud selle väega veel ühendust või pole elu lasknud sul seda väekust endas veel avastada.
Naiseks olemine ei ole paljudele naistele loomulik, sest see nõuab meilt kohalolu ja usaldust. Et olla usalduses loodusega-selleks on vaja aga loodust tunda ja vastupidi.
Vägi voolab meis sama loomulikult, kui voolab vesi looduses. Meil tuleb selle väega lihtsalt nüüd kontakt saavutada.
Seekord on meie esimene retriit ehk pisut ekstreemsem, aga kindlasti sinu jaoks loovam.
Sa ei saa selleks protsessiks valmis olla, küll aga saad sa selleks end valmis panna:))
Ma õpetan sulle selgeks meetodi, kuidas saada ühendust enda kehas emotsioonidega, mis on end peitnud kuue erineva kihi alla. Õpime aru saama looduse sümbolitest ja seostest meie enda tervisega.
Retriidi täpsema kava saadame juba pärast registreerimist.
Meil saab olema ääretult loov, võimas ja muutusi loov nädalavahetus.
Ootame just Sind.
Carmiola ja Anu Int
“Kohtumine endaga 2.0”
Eelmisel aastal korraldasime Carmiola de Santuraga ühe vahva ja vägeva retriidi, mis muutis nii mõnegi inimese elu. See retriit kandis nime
“ Kohtumine endaga”. Suure huvi ja nõudluse tõttu loome ka sellel aastal võimaluse inimestel sellisest kogemusest osa saada. Juba 05.07-07.07.2024 on Sul võimalus tulla osa saama sama nime kandvast, kuid uuel tasemel retriidist “ Kohtumine endaga 2.0”.  Nende kolme päeva jooksul sa mitte ainult ei kohtu endaga vaid sa lased lahti takistustest, mis Sind on hetkel tagasi hoidmas. Me teeme sinuga koos läbi teekonna, mis annab võimaluse hakata looma enda elu täiesti uuelt tasandilt. Selle retriidi tegevuste hulka kuuluvad matkad sügavas metsas, teadlikult vaikusesse sukeldumine, rituaalid looduses, sügavad helirännakud ja võimsad uut reaalsust loovad praktikad. 
Saame kokku 05.07 – 07.07.2024 Oanduaial.
Alustame juba kell 12.00. Ka seekord on meil kindel ajakava, kuid meie jaoks aeg on hoopis teise tähendusega. Me lubame olla ja lubame kulgeda ning minuti pealt ei juhtu meie elus kunagi midagi vaid murdosa sekund on oluline, seepärast jälgime hoopis pisiasju ja liigume edasi just siis kui vaja. Lihtsalt usalda elu! Kogu selle koosloomise osaluspanus on 300€.
Kohtume Oanduaial.

Anu & Carmiola