AnuWay Teraapiatuba

Klassikaline massaaž

Klassikaline massaaž on kõige traditsioonilisem ja levinum massaažiliik. Massaaži mõju organismile on mitmekülgne, eelkõige parandades vere-ja lümfiringet, mis aitab kiirendada kogu organismi ainevahetust, aktiviseerib südame ja teiste organite talitlust.” Masseerimine aitab leevendada lihaspingeid, suurendades lihaste elastsust ja parandades hapnikuvarustust lihastes, massaaži mõjul möödub lihaste väsimus kiiremini, kui lihtasalt puhkamisel. Massaaž mõjub lõõgastavalt nii vaimse, kui ka füüsilise ülepinge korral.

30 minutilise massaaži maksumus 25 €
60 minutilise massaaži maksumus 45 €
90 minutilise massaaži maksumus 60 €

Massaaž koos heliteraapia ja meditatsiooniga

Vastavalt oma soovile valid massaaži liigi ja see lõppeb heliteraaapia ja meditatsiooniga.

120 minutilise seansi maksumus 75 €

Tiibeti vibroakustiline massaaž kontaktmeetodil

Unikaalne helimassaaž Tiibeti laulvate kaussidega – see on iidne ravimeetod, pärandatud meile „Maailma Katuselt“ – Tiibetist. Viktor Ogui sertifitseeritud ja patenteeritud meetod.

90 minutilise seansi maksumus 60 €

Kinesioteipimine

See on protseduur, kus kantakse ravipiirkonda spetsiaalne Kinesioloogiline teip, mis toetab sealseid taastumis protsesse kiirendades kudede verevarustust, andes vigastustejärgset stabiliseerivat tuge ning aktiveerides lümfiringet.

Maksumus alates 10€

Symphony of the Cells AnuWay teraapiatoa pildid

Symphony of the Cells

Symphony of the Cells on läheneb heaolule terviklikult ja tunnistab, kui oluline on oma keha eest korralikult hoolitseda. See hõlmab mitmesuguseid kohandatud eeterlike õlide protokolle, mis on suunatud erinevatele kehasüsteemidele ja seotud seisunditele. Vastavalt kliendi soovile/vajadusele/probleemile valime protokolli.

60 minutilise seansi maksumus 55 €

Access Bars® seansid

Meie peas on 32 punkti, mida kutsutakse access bars`iks. Neid punkte puudutades saavad vabaneda meie kehast kinnistunud vaatepunktid, mis meid seni piiranud on.

60 minutiline seansi maksumus 45 €
90 minutilise seansi maksumus 60 €

Kupumassaaž

Kuppude poolt tekitatud tugev vaakum kutsub esile hüpereemia (nahaõhetuse), mille tulemusena nahas paiknevad retseptorid käivitavad selle naha piirkonnaga seotud organsüsteemi tervendavad protsessid. Intensiivistunud vere- ja lümfiringe mõjutab tselluliidi ainevahetust ja tõstab nahatoonust. Aitab leevendada lihaspingeid. Kupumassaaži abil vähenevad ka venitusarmid. Eriti hästi töötleb kupp nii-öelda uusi või hiljuti tekkinud venitusarme, kuid selle abil saab vähendada vanu sünnitusjärgseid või järsust kaalu tõusust tingitud venitusarme. Kupumassaaž võib tekitada verevalumeid.

30 minutilise massaaži maksumus 25 €
60 minutilise massaaži maksumus 45 €

Spordimassaaž

Spordimassaaž on sobilik kehaliselt aktiivsele inimesele, nii harratus- kui ka tippsportlasele. Regulaarne spordimassaaž aitab ennetada vigastusi ja parandada treeningutest taastumist ning sooritusvõimet. 

30 minutilise massaaži maksumus 25 €
60 minutilise massaaži maksumus 45 €
90 minutilise massaaži maksumus 65 €

Gua Sha massaaž

Gua Sha massaaž on Hiina traditsioonilise meditsiini üks meetod. Akupunktuuri punktide ning ching-lo (jing-luo) meridiaani mõjutamise abil nahal stimuleeritakse vereringet, tugevdatakse immuunsüsteemi, ennetatakse ja ravitakse erinevaid haigusi. Gua Sha massaaž on väga hea naturaalne teraapia, mida saab kasutada mitmete erinevate haiguste ravimisel nagu: lihaspinged, kroonilised valud, kaela- ja õlavalud, palavik, nimme lihaspinge, peavalu, migreen, kaela jäikus, liigeste jäikus, reumatoidartriit.

30 minutilise massaaži maksumus 25 €
60 minutilise massaaži maksumus 45 €

Lümfimassaaž

Manuaalset lümfimassaaži saab teha igapäevaselt kehale, üla- ja alajäsemetele, peale ja näole. Manuaalset lümfimassaaži saab kombineerida teiste massaaži liikidega ja füsioteraapia võtetega.

30 minutilise massaaži maksumus 25 €
60 minutilise massaaži maksumus 45 €
90 minutilise massaaži maksumus 60 €

iTovi Test

iTovi skanner on kaasaegne seade, mis võimaldab lugeda keha reaktsioone ja vajadusi ning seejärel annab soovitusi teie kehale sobivate õlide ja toidulisandite kohta.

60 minutilise seansi maksumus 25 €

Laavakivimassaaž

Laavakivimassaaž hõlmab siledate soojade kivide kasutamist. Kuumad kivid asetatakse kehale valitud kohtadesse või hoitakse neid peos kui klienti masseeritakse. Kasutan CPTG sertifikaadiga eeterlikke õlisid vastavalt kliendi soovile. Soojus ja kivide raskus rahustab lihaseid. Tänu sellele saab ka avaldada keha piirkondadele tugevamat survet.

Helirännakud

Gongide ja laulvate helikausside teraapiline muusika on väga eriline ja tõhus viis keha ja meele jõuvarude taastamiseks ning stressiga toimetulekuks. Helirännak mõjub meie kehale kui vibratsioonimassaaž. Rahustab meie meeli, aitab kergemini viia meditatiivsesse seisundisse ja on mõnus lõõgastav puhkus. Heliteraapia rahustab ja taastab närvisüsteemi, lõõgastab lihaseid ning on toeks keha immuunsüsteemile.

Gongide, trummide, helikausside, tuulekellade ja veel paljude teiste pillide helisagedused mõjuvad tervendavalt nii füüsilisele kui ka vaimsele tervisele. Seda tehnikat on tuntud ja kasutusel olnud juba aastasadu. Meditatiivne muusikaelamus loob hea enesetunde, soodustab head und, aktiveerides keha enda isetervenemise ja taastumise võimeid. Meditatsioon helides avardab meeletajusid, arendab lõdvestumisoskust ja intuitiivset meelt.

AromaTouch® massaaž

AromaTouch tehnika ajal kantakse EÕ seljale ja jalataldaele. AromaTouch tehnika võimendab eeterlike õlide aktiivsust ja stimuleerib keha meridiaane ja energiatsoone, tasakaalustades samal ajal kehasüsteeme ja -funktsioone.

Access Bars® kursuste vahendamine

Kursusel õpid selgeks energeetilise kehaprotsessi Access Bars®, mis avab Sind teadlikkusele, kohalolule, uutele võimalustele ja piiranguteta elule, aidates Sul omaks võtta tegelikku Sind ilma hinnangute ja eelarvamusteta. Tänaseks praktiseeritakse seda ülemaailmselt rohkem kui 180 riigis.