AnuWay Teraapiatuba

Mina olen Anu Int

Kes ma olen? Naine, abikaasa, ema – kahele väga vahvale noorele inimesele ja vanaema oma kolmele lapselapsele.
Ma olen elukutselt bioanalüütik ja töötasin meedikuna üle 30 aasta, kuid 2021 aasta sügisest otsustasin teha kannapöörde ja tegeleda rohkem sellega, mis paneb mu südame kiiremini lööma. Rohkem kui 30 aastat tagasi õppisin ka massööriks ja puutusin esimest korda kokku aroomiteraapia ja eeterlike õlidega, kuid siis jäi põhirõhk massaažile. Õlid tulid minu ellu uuesti mitmed  aastad tagasi, selleks, et jääda. Ma olen eeterlike õlide olemuse tundma õppimiseks koolitanud end seminaridel ja õpitubades Eestis ja välismaal. Olen teinud eeterlike õlidega palju katseid ja uurinud kas nad tõesti pärsivad mikroobe ja tulemused olid üllatavad. Eeterlike õlide maailm on lihtsalt nii lai ja võimaluste rohke ja oma üritustel tutvustan, kuidas ja millal neid kasutada ja kus neid kasutada. Kasutusala on lai. Alates 2022 aasta novembrist olen ka TransUnity Akadeemias õpetaja, kus ma räägin, kuidas eeterlikud õlid enda kasuks tööle panna ja kuidas neid ohutult kasutada. 

Olen loomult uudishimulik ja elukestev õpe on minu jaoks edasiviiv jõud. Pole olemas lahendamatuid olukordi on vaid puudu olevad teadmised ja neid on alati võimalik juurde õppida. Nii olengi jätkanud oma teekonda. Erinevad massaažiliigid, kinesioteipimine, heliteraapia ja Access Consciousness erinevad kehatehnikad.
Kui Sind huvitab see mida ma teen, siis võta minuga ühendust! Kuna mulle meeldib reisida, siis pole vahet, kus Sa elad! Teen üritusi üle Eesti ja miks mitte ka välismaal?
Olen veendumusel, et kõik saab alguse minu valikutest ja mina ise otsustan, mida ma  valin oma ellu ja seda sama saad teha ka Sina! Vali juba täna olla tervem ja õnnelikum! Kõik on võimalik!
Teen erinevaid koolitusi ja viin läbi ka õpitubasid, kui Sind peaks midagi huvitama, siis jälgi minu tegemisi siin või minu FB AnuWay Teraapiatuba lehel ja võta minuga julgelt ühendust!