AnuWay Teraapiatuba

AromaTouch Technique®

„AromaTouchi tehnika töötati välja eeterlike õlide eeliste maksimeerimiseks. Selle võimsaid eeliseid saavad tõhusalt pakkuda nii eeterlike õlide entusiast, massöör kui ka professionaalne tervishoiutöötaja. – Dr David K. Hill

AromaTouchi tehnika eesmärk on luua emotsionaalne side ja selle seose taga olev teadus on sama kinnitatud kui ka veenev. Kombatav suhtlus on meie esimene suhtlusvorm. Me hakkame vastu võtma kombatavaid signaale juba eos ja seejärel mängib puudutus vanema ja lapse suhetes olulist rolli, enne kui verbaalne suhtlus on võimalik. See on sisuliselt esimene meel, mille me omandame ja see on hämmastavalt tõhus. Viimastes uuringutes on teadlased tõestanud, et emotsionaalne suhtlemine puudutuse kaudu on väga tõhus, peaaegu sama tõhus kui sõnad ja emotsioonid. 

Puudutamine ei võimalda mitte ainult edastada emotsioonide tooni (olgu see positiivne või negatiivne, intensiivne või peen), vaid see võib võimaldada ka emotsioonitüüpide täpset eristamist. Hääletämbri ja näomiimika abil saame tuvastada vaid ühe või kaks positiivset signaali, mida ei aja omavahel segamini. Uuringud on näidanud, et puudutus võib hämmastava täpsusega edastada mitmeid emotsioone – armastust, tänulikkust, kaastunnet, hirmu, viha. See mõju ei piirdu ainult lähedastega; teises uuringus leiti, et puudutus edastab emotsioone peaaegu sama tõhusalt, kui see toimub võõraste inimeste vahel. Kuigi meie arusaam puudutuse ja emotsionaalse sõnumivahetuse mehhanismidest on endiselt piiratud, teame, et see võib olemasolevate sidemete tugevdamisel ja uute arendamisel olla tõhusam kui isegi verbaalne suhtlus.Koos emotsionaalse komponendiga võib õrn puudutus mõjutada ka füsioloogilisi reaktsioone viisil, mida muu suhtlus lihtsalt ei suuda. Erinevalt massaažist, mis hõlmab tugevaid käteliigutusi, mis on keskendunud kindlatele tulemustele (lihaste adhesioonide lõhkumine, kesknärvisüsteemi stimuleerimine, taastumise soodustamine jne), on AromaTouchi tehnika õrnusel palju erinevaid eeliseid. Õrn puudutus aktiveerib peaaegu hetkega oksütotsiini (mida sageli nimetatakse “armastuse” või “kallistamise” hormooniks) vabanemise, alandab südame löögisagedust ja vererõhku ning avaldab kasulikku mõju paljudele teistele stressitundlikele süsteemidele. Lisaks kogeb kontakti algatanud isik üldiselt sama vastust, mis vastuvõtja poolel.

Peale seanssi võivad  ilmneda mõningased nähud – 
  • Unisus, lühiajaline uimasus
  • Higistamine ja külma- ning kuumahood
  • Peavalu (tavaliselt vedeliku vähesest tarbimisest)
  • Vajadus rohkem juua vett
  • Ajutine isu kaotus või suurenemine
  • Emotsionaalne vabanemine – naer ja nutt
NB! Sümptomid viitavad sellele, et keha on hakanud  tööle ja tervenemisprotsess on alanud. Ole lihtsalt oma keha vastu leebe ja tänulik!
 
Kui on küsimusi, siis saad minuga alati ühendust võtta! Olen Sinu jaoks olemas ja rõõmuga vastan küsimustele ning annan nõu.