AnuWay Teraapiatuba

iTovi test

Sellega saab keha ja meie emotsionaalset seisundit mõõta ja see annab soovitused, milliseid eeterlikud õlid ja toidulisandid sind hetkel kõige paremini toetaksid.

Teadus –

iTOVi skanner ühendab galvaanilise nahareaktsiooni (GSR) elektroodid ja Bluetooth-tehnoloogia, et mõõta naha elektrijuhtivuse väikseid muutusi.Teadus

Meie kehad on ülimalt keerulised keemilised, struktuurilised ja energeetilised meistriteosed triljonite komponentide ning miljonite protsesside ja tsüklitega. Elegantne elektriliste impulsside sümfoonia, mis leiab aset iga päev, et hoida meie keha heas seisundis, tõstab esile meie keerukuse ja individuaalsuse. Need elektrilised impulsid on seotud ja reageerivad teie isiklikule temperatuurile, südamelöökidele, teie praegusele tervislikule seisundile ja isegi teie ainulaadse meele toimimisele.

Seega räägib igas inimeses olev energia erinevat lugu selle inimese teadlikest ja alateadlikest kehaprotsessidest. See bioelekter ja individualiseeritud teave, mida saame sellest õppida, on iTOVi skanneri alus.

Stimulatsioon, mõjutused

Pidevas liikumises meie kehad muutuvad, pöörlevad ja kohanduvad, et hoida meid tervislikus seisundis ja homöostaasis. Sise- ja keskkonnastimulaatorid ja stressorid, nii kasulikud kui ka kahjulikud, on keha elektrimustrite muutuste peamised põhjused. GSR-tehnoloogia jälgib neid juhtumeid kehas pärast ainulaadse stiimuli esitamist.

Teades, et keha suhtleb iseendaga elektrilises keeles, kasutab iTOVi keha bioloogilise reaktsiooni testimiseks peent elektrilist mõjutust (stiimulit), mis on loomuliku heaolutoote täpne elektriline sagedus.

Mis alustel iTovi test töötab?

Sajandeid on keha reaktsioone vaadeldud ja registreeritud erinevate meetodite abil, sealhulgas pulss, silmade laienemine, hingamismustrid ja palju muud. Neid reaktsioone, mis on hoolikalt registreeritud ja kontrollitavalt seotud kehaliste protsessidega, saab kasutada keha mõistmiseks ja selle mõistmiseks, kuidas see teatud stiimulitele reageerib.

iTOVi kasutab ülalmainitud stiimuli esitamiseks Bluetoothi raadioantenni ja seejärel GSR-i abil, et mõõta naha reaktsioonilise muutuse elektrijuhtivust, tuvastades kõige tugevamad muutused.

Seejärel saadetakse kõik GSR-elektroodidelt saadud andmed tõlgendamiseks iTOVi algoritmi.

Pärast iTOVi käsitsi skannimise lõpetamist töödeldakse andmeid iTOVi keeruka patenteeritud algoritmi kaudu, mis annab meile sügavama ülevaate väikestest, kuid kvantifitseeritavatest muutustest naha juhtivuses. Kõige olulisemateks peetakse toote sagedusi, mis vastavad suurimatele naha juhtivuse muutustele.

Aruanne ehk vastus

Kui iTOVi skannimine on lõppenud, kuvatakse aruanne teile iTOVi rakenduseses. Skaneerimise tulemused on loetletud prioriteetsetena, lähtudes toote sagedustest, mis põhjustasid naha juhtivuse kõige tugevamad muutused. Iga aruanne salvestatakse. Samuti saab iTOVi rakenduse kaudu kliendile saata aruande e-kirjaga.