AnuWay Teraapiatuba

Access Bars® kursuste vahendamine

Kursusel õpetan selgeks energeetilise kehaprotsessi Access Bars®, mis avab Sind teadlikkusele, kohalolule, uutele võimalustele ja piiranguteta elule, aidates Sul omaks võtta tegelikku Sind ilma hinnangute ja eelarvamusteta. Tänaseks praktiseeritakse seda ülemaailmselt rohkem kui 180 riigis.

Kursusel tutvume ka Access Consciousness®’i praktiliste tööriistadega, mis võimaldavad Sul kergusega muuta oma elus kõike, mida Sul seni pole muuta õnnestunud ja luua kõike, mida Sa oma ellu soovid – teistsugusel ja kergemal moel. Accessi eesmärk on luua teadlik maailm ja ühtsus – teadlikkus hõlmab endas kõike, andmata millelegi hinnanguid. See on valmisolek ja võime olla täielikult teadlik ja kohal kõigis oma eluvaldkondades. Teadlikkus on oskus pidevalt avaneda rohkematele võimalustele, valikutele ja elule.

Kursusest lähemalt

Kõik kursusel osalejad saavad endale paberkandjal käsiraamatu ja lamineeritud kaardi juhistega barsipunktide kiireks leidmiseks.

Klassi kestus: 8h (sisaldab lõunapausi). Klassis pakutakse soolaseid ja magusaid suupisteid, vett, teed ja kohvi.

Päeva jooksul kingivad kõik osalejad kaks Access Bars® sessiooni ja võtavad vastu kaks Access Bars® sessiooni.

Kõik kursuse läbinud omandavad ametliku Access Bars® praktiku sertifikaadi. Kursuse läbinud võivad edaspidi iseseisvalt pakkuda Access Bars® sessioone nii tasuta kui tasuliselt. Access Bars® klassi läbinutel on võimalik osaleda ka Access Consciousnessi edasijõudnute kursustel.

Osalustasu

Esmaosaleja: 240€. Kursuse kordaja ja lapsed vanuses 16-17a.: 120€. Lapsed vanuses kuni 15 a. koos registreerunud täiskasvanuga: tasuta.
*Hinnad kehtivad Eestis elavatele eestlastele. Rahvusvaheline hinnakiri on leitav siit.

Soovi korral võta minuga ühendust ja leiame Sulle just sobiva aja ning koolituskoha.