AnuWay Teraapiatuba

Symphony of the Cells™

Boyd Truman

Boyd Truman töötas välja Symphony of the Cells™ tehnika, kasutades 29+ aastat praktilisi teadmisi ja kogemusi puhaste terapeutiliste eeterlike õlidega. Algselt tekkis Boydil kirg tervise ja toitumise tundmaõppimise vastu juba noores eas. Sellest kujunes hiljem kirg teiste õpetamise ja harimise vastu.

Kui ta alustas oma teekonda tervise edendamise vallas, õppis ta massaažiteraapiat ja õppis erinevaid meetodeid, sealhulgas eeterlikke õlisid. Kogemused ja õpingud õpetasid talle, millised eeterlikud õlid sobivad ideaalselt erinevate kehasüsteemide/tingimustega. Et jagada oma teadmisi teistega ja aidata teistel kogeda eeterlike õlide jõudu, lõi Boyd erinevad SOC eeterlike õlide protokollid.

Miks on SOC oluline?

Symphony of the Cells™ ehk SOC, läheneb heaolule terviklikult ja tunnistab, kui oluline on oma keha eest korralikult hoolitseda. See hõlmab mitmesuguseid kohandatud eeterlike õlide protokolle, mis on suunatud erinevatele kehasüsteemidele ja nendega seotud seisunditele.

Miks valida SOC protokollid?

Mulle meeldib see tehnika seetõttu, et ta annab mulle vabad käed ja võimaluse kombineerida massaažiga ja vajadusel lõppeb protseduur meditatsiooni ning heliteraapiaga. See kombinatsioon on andnud väga häid tulemusi.   Boyd Truman lõi erinevad SOC-protokollid, et iga protokoll oleks suunatud konkreetsele kehasüsteemile ja sisaldab loendit eeterlikest õlidest nii, et need sobivad just selle kehasüsteemi toetuseks kõige paremini. Erinevaid protokolle on 19, mille seast valime koos kliendiga vastavalt tema probleemidele sobivaima ja õige, millega oma keha toetada. Kõige rohkem valitakse immuunsüsteemi tugevdamiseks ja põletiku ning valu vastaseid protokolle. Samas olen häid tulemusi saanud ka sterssi ja närvisüsteemi toetuseks välja töötatud  protokollidega. Pealekandmistehnika hõlmab õlide kihiti kandmist piirkondadesse, kus paikneb suur hulk närvilõpmeid: üle kogu selja ja jalalabadeni. Tule ja koge seda tehnikat!

 

“Kui keegi soovib head tervist, tuleb esmalt endalt küsida, kas ta on valmis oma haiguse põhjustest loobuma. Alles siis on võimalik neid aidata.”

— Hippokrates

Peale seanssi võivad  ilmneda mõningased nähud – 
  • Unisus, lühiajaline uimasus
  • Higistamine ja külma- ning kuumahood
  • Peavalu (tavaliselt vedeliku vähesest tarbimisest)
  • Vajadus rohkem juua vett
  • Ajutine isu kaotus või suurenemine
  • Emotsionaalne vabanemine – naer ja nutt
NB! Sümptomid viitavad sellele, et keha on hakanud  tööle ja tervenemisprotsess on alanud. Ole lihtsalt oma keha vastu leebe ja tänulik!
 
Kui on küsimusi, siis saad minuga alati ühendust võtta! Olen Sinu jaoks olemas ja rõõmuga vastan küsimustele ning annan nõu.